logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

INDIGO

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO

Keď sa v roku 1988 zrodila značka INDIGO, inšpirovaná najstaršou farbou indigo, nikto ani len netušil, že sa z nej čoskoro vyvinie medzinárodná prestížna spoločnosť. Ručne vyrábané produkty výnimočnej kvality, originality, s technickou dokonalosťou ako lyže, prilby, okuliare boli na začiatku vyrábané iba pre dobrých priateľov. Neskôr nasledovala účasť na veľtrhoch kde za dizajn zbierali jednu cenu za druhou. Dnes má značka INDIGO centrálu v Mníchove, kde pokračuje v rozvíjaní svojich produktov s cieľom rozšíriť svoju vedúcu pôsobnosť na globálnom trhu. 

ZNAČKY

Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam