logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO

Registrujte sa pri nákupe do nášho VIP vernostného systému, a my Vás za to radi štedro odmeníme. Za každých 350 € (jednotlivé nákupy sa môžu sčítavať) Vám poskytneme jazdený alebo aj úplne nový lyžiarsky set* (lyže s viazaním a lyžiarsku obuv) pre Vaše dieťa NA CELÝ ROK ZADARMO.

K uvedenému akciovému setu Vám ponúkame voliteľne aj lyžiarske palice a prilbu spolu za poplatok 10 € ročne. Záloha za jazdený set je 100 € v hotovosti. Pri prenájme nového setu žiadame zálohu 200 € v hotovosti. Záloha sa po ukončení akcie vracia zakazníkovi v plnej výške, za predpokladu splnenia zmluvných podmienok.

UŽ NIKDY NEKUPUJTE DEŤOM LYŽIARSKY VÝSTROJ

Doprajte si každý rok špičkové produkty v Suwisporte, a kvalitnú výstroj Vašich detí zabezpečíme za Vás !


Vzor zmluvy a podmienky prenájmu

Chráňte prírodu a buďte EKO

Už nemusíte kupovať pre deti každý rok nový výstroj. Prenajmite si ho a ušetrite svoju peňaženku aj životné prostredie ! Prenájom výstroja je EKOlogický a EKOnomický spôsob zachovania EKOsystému ...aby sa aj naše deti mali kde lyžovať...

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO

Požičovňa
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam