logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

KÄSTLE

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO

Tradícia tejto značky siaha až do roku 1924 kedy Anton Kästle vyrába svoj prvý pár lyží. Na konte má množstvo medailových úspechov. Lyže sa vyznačujú jednoduchým, nadčasovým dizajnom v ktorom dominuje priehľadný otvor na špici. Ten je nielen poznávacou značkou ale aj výrazne znižuje hmotnosť lyže. Ešte doležitejší ako dizajn je kvalita, ktorá nadväzuje na bohatú tradíciu a históriu značky.

ZNAČKY

Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam