logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

ROSSIGNOL

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO

V roku 1907 sa zrodila legenda medzi lyžami a najznámejšia lyžiarska značka. Vášnivý nadšenec vtedajšieho lyžovania, Abel Rossignol, disponoval umeleckým nadaním v opracovávaní dreva a rozhodol sa zhotoviť si svoje vlastnoručne vyrobené lyže. Prvý pár vyrobil práve v roku 1907. Už v roku 1937 sa Emile Allais s lyžami Rossignol stáva svetovým šampiónom. Rossignol sa špecializuje na výrobu zjazdových a bežeckých lyží a topánok, lyžiarskeho viazania, snowboardov, technických doplnkov a kolekcií oblečenia pre zimnú i letnú sezónu.

"Sme každý deň na snehu, pretože lyžovanie je naša vášeň. Navrhujeme, zlepšujeme, testujeme a schvaľujeme lyžiarske produkty zajtrajška."

ZNAČKY

Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam