logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

TYROLIA

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO

Tyrolia sa zaoberá výrobou lyžiarskeho viazania. Prvé viazanie pod značkou Tyrolia bolo vyrobené v roku 1949. Nasledujúce desaťročia boli plné mimoriadneho vývoja v oblasti lyžiarskeho viazania, čo má za následok moderné high-tech produkty, ktoré teraz ocení každý v moderných lyžiarskych športoch, akým je alpské lyžovanie. Tyrolia je stelesnením bezpečnosti. Jedinečné bezpečnostné prvky ako Tyrolia ABS či Tyrolia Diagonal Heel ponúkajú optimálnu all-round ochranu pre každého lyžiara. 

ZNAČKY

Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam