logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby
LYŽOBRANIE ZĽAVY 30% - 90% NA VŠETKO OKREM NOVINIEK A BICYKLOV.AKCIA TRVÁ UŽ LEN

VOLANT

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO

Volant je synonymum pre luxus. Vynikajúca povesť ich výrobkov pochádza z náročnej filozofie: len z tých najlepších materiálov, najinovatívnejšej konštrukcie môže vzniknúť ikona neporovnateľnej krásy. Každé lyže Volant sa vyznačujú svojou unikátnou Steel Cap konštrukciou z ušľachtilej ocele. Značka Volant je založená na myšlienke bratov Hanka a Bukyho Kashiwu, ktorú založili v roku 1989. Dôvod prečo sa každoročne vyrába obmedzené množstvo lyží Volant je ten, že ručná výroba si vyžaduje dostatok času pre vytvorenie luxusného a sofistikovaného diela z vysoko kvalitných materiálov. 

ZNAČKY

Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam