logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

Predajne SUWISPORT

NAVŠTÍVTE NAJVÄČŠIE ŠPECIALIZOVANÉ PREDAJNE LYŽIARSKEHO VÝSTROJA NA SLOVENSKU V BRATISLAVE A KOŠICIACH

Hľadáte kvalitný lyžiarsky výstroj alebo oblečenie? Navštívte najväčšie špecializované predajne zjazdového lyžovania na Slovensku v Bratislave a Košiciach, a vyberte si z toho najlepšieho sortimentu na trhu! Máme širokú ponuku nových i jazdených lyží a lyžiarok, luxusné lyžiarske oblečenie a doplnky s nevšedným dizajnom ktoré si Vás získajú. Ponúkame iba kvalitné produkty najlepších svetových značiek a pri výbere sa môžete spoľahnúť na našich odborných predajcov, ktorí vám ochotne poradia - ponúkame nadštandardnú starostlivosť o klientov. Ako jediný na Slovensku ponúkame prepracovaný systém dlhodobého prenájmu nového a jazdeného lyžiarskeho výstroja pre deti a dospelých.Ak lyžujete príležitostne využite služby krátkodobej požičovne. V našich predajniach a eshope nájdete všetko, čo potrebujete na perfektnú lyžovačku.

 

Predajne

Predajne
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam