logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

Lyžiarsky bazár, jazdené lyže a lyžiarky pre deti a dospelých

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO

Predaj jazdených lyží a použitých lyžiarok je stále populárnejší nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Použitý detský lyžiarsky výstroj je veľmi dobrou ekonomickou alternatívou nového výstroja, pretože deti veľmi rýchlo rastú, a stihnú využiť lyže alebo lyžiarky počas veľmi krátkeho času. Nakupujte jazdené lyže, lyžiarky a doplnky v špecializovanej predajni, kde Vám dokážu odborne poradiť. 

BAZÁR
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam