logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

ELAN

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO

Elan je svetovým výrobcom a dodávateľom produktov určených pre športové aktivity a volný čas. Je na trhu už viac ako 60 rokov a zohráva dôležitú úlohu na trhu. Elan chce vytvárať technicky aj dizajnovo dokonalé produkty a práve preto využíva progresívne technológie a  inovatívny prístup. Tejto značke ide o maximálnu radosť zo športovania pre zákazníkov. Elan má dostatočné znalosti, schopnosti, odhodlanie a know how, aby v športových nadšencoch vzbudila oprávnené očakávanie. 

ZNAČKY

Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam