logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

VŠEOBECNÉ PODMIENKY PRENÁJMU NOVÉHO VÝSTROJA

Dlhodobý prenájom nového výstroja pozostáva z požičania úplne nového výstroja na dobu 1 kalendárny rok od podpisu zmluvy podľa Vášho výberu.
Pri prevzatí uhrádzate poplatok za prenájom podľa aktuálneho cenníka zverejneného na stránke www.suwisport.sk a vratnú zálohu v hotovosti (ktorá sa za predpokladu splnenia zmluvných podmienok vracia na konci prenájmu v plnej výške)


DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA

  • V rámci dlhodobého prenájmu detského výstroja ponúkame iba juniorské veľkosti výstroja (lyže do dĺžky 150 cm a lyžiarky do veľkosti  26,5 MONDO cca 41)
  • Všetky ostatné podmienky a náležitosti patriace k zmluve o prenájme sú uvedené v jednotlivých bodoch zmluvy s ktorými svojím podpisom bezvýhradne súhlasíte
  • Z uvedeného dôvodu Vám doporučujeme si v záujme obojstrannej spokojnosti zmluvu pred podpisom prečítať a prípadné otázky konzultovať s personálom
  • Vzor zmluvy o prenájme nájdete TU
  • Po individuálnej dohode je možné zapožičať pre deti aj iné veľkosti alebo výstroj nadštandardnej kvality za podmienky akceptácie zvýšenia sumy prenájmu a  vratnej zálohy !

PODMIENKY PRENÁJMU NDV

Požičovňa
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam