logo
Nákupný košík02 / 43 33 00 54
Denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

VUARNET

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO

Vuarnet bol zrodený z partnerstva medzi parížskym optikom a francúzskou lyžiarskou legendou. Jej príbeh sa začína v roku 1960, kedy Jean Vuarnet získal zlatú medailu na Olympijských Hrách v Squaw Valley s 002 Skrilynx šošovkami od optika menom Roger Pouilloux. Po víťazstve sa obaja muži rozhodli spolupracovať na vytvorení inovatívnych a štýlových slnečných okuliarov značky Vuarnet. Okrem slnečných okuliarov, Vuarnet produkuje lyžiarske oblečenie, ktoré je synonymom lásky k športu a slobody prejavu. Ak by sme chceli objaviť kľúč k vesmíru Vuarnet - ktorý zostal verný svojím hodnotám od roku 1960 - odpoveď je okamžitá: hľadanie dokonalosti. 

ZNAČKY

Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam