logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby

Lyžiarske topánky

Lyžiarky

Lyžiarky, ako sú označované lyžiarske topánky, sú považované mnohými za ešte podstatnejšiu a dôležitejšiu súčasť lyžiarskeho vybavenia ako sú samotné lyže. Áno, bez lyží by ste len ťažko mohli lyžovať, ale komfort potrebujete predovšetkým vo vašich lyžiarkach. Potrebujete ich mať dostatočne pohodlné, ale nie až príliš a potrebujete ich mať dostatočne veľké, ale tiež to netreba preháňať lebo nová topánka sa samozrejme po pár dňoch lyžovania vytlačí podľa Vášho chodidla. Skúsený lyžiary samozrejme uprednostnia presnejšiu veľkosť


Ako si vybrať lyžiarky

Návod, ako si vybrať lyžiarky, je v podstate veľmi jednoduchý. Lyžiarky vás musia upútať už na prvý pohľad. V dnešnej dobe, kedy je tovarov a produktov dostatočne veľa takže si môžete v kľude vyberať. V našom obchode sa snažíme poskytovať a dávať do pozornosti také lyžiarky, aby vás upútali nielen na prvý pohľad dizajnom a spracovaním, ale aby bola aj kvalita na vysokej úrovni a vy ste sa nemuseli báť, že platíte iba za estetickú stránku nie za funkčnú. Preto sú naše lyžiarky vysoko kvalitné a dodržujú bezpečnostné štandardy.

Pre vás, ako zákazníkov, je veľmi dôležité, aby ste mohli robiť pohyby na lyžiach také, aké potrebujete a chcete, aby ste ich spravili v čase, kedy chcete. Podstata je v tom, aby ste sa na svoju lyžiarku ako keby mohli spoľahnúť, že Vás udržia, noha sa Vám nevyšmykne a neublížite si. Noha v lyžiarke musí byť teda pevná a musíte mať istotu, že sa pohnete tým smerom, ktorým chcete a nie, že budete ešte pred samotným úkonom rozmýšľať, či vám dobre drží a sedí lyžiarka na nohe.

Váha lyžiarky bola vždy téma na diskusiu. Určite ani jeden z nás by nechcel, aby jeho lyžiarka vážila príliš veľa. S váhou veľmi úzko súvisí aj celkové pohodlie. Ak si vyberáte aj topánky na bežné nosenie, takisto si ich poťažkáte a poviete si, či sú ťažké alebo naopak ľahké. Výrobcovia sa snažia vyrábať lyžiarky veľmi ľahké, avšak musíte brať do úvahy aj fakt, že samotná bezpečnosť nemôže byť podcenená a pokiaľ by ste požadovali skutočnú kvalitu, potom sa musíte s istou váhou iba zmieriť.

Treba podotknúť, že každý lyžiar má iné preferencie a každý hľadá inú vlastnosť v lyžiarke. Kvalita často ustupuje cene, ktorá je pre mnohých lyžiarov prvoradá. Musíte si však uvedomiť, že za príliš nízku cenu nikdy nemôžete dostať adekvátnu kvalitu. Na druhej strane, pokiaľ ste vášnivým lyžiarom a na svahoch vás je vidieť pomerne často krát do roka, potom zrejme nebudete pozerať na pohodlie, ktoré vám dokáže poskytnúť lyžiarka ale skôr na to, ako rýchlo dokáže preniesť informácie smerom k lyžiam a teda ako veľmi rýchlo a obratne sa v nej a v nich dokážete hýbať.

Vo väčšine obchodov a takisto aj v tom našom vám vieme presne poradiť, ktoré by boli vhodné pre vás. Vy si len musíte na začiatku uvedomiť, aký ste lyžiar, ako veľmi ich budete využívať, na čom vám viac záleží: či na kvalite alebo na cene a podobne. Od týchto aspektov sa môže ďalej voľba lyžiarky odvíjať. Určite by ste nemali nič podceňovať a vyberať si na vlastnú päsť, pokiaľ ešte nie ste skúsený lyžiar a o lyžovaní toho ešte príliš veľa neviete.


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam