logo
Nákupný košík

0903 691 202
denne od 10:00 do 15:00
Naše služby

Lyžiarske oblečenie

Jednotlivé typy oblečenia

Lyžiarske oblečenie je veľmi dôležité - na svahu je relatívne veľká zima a Vy musíte byť dostatočne dobre oblečení. Aj preto máme v ponuke niekoľko typov oblečenia, ktoré neprepúšťajú príliš teplo od tela a dobre odvádzajú pot. Určite by ste si mali prezrieť našu ponuku a vybrať si spomedzi našich búnd, nohavíc, overalov či fleecových materiálov.

Netreba však zabúdať ani na ponuku termooblečenia, ktoré je veľmi dôležité pre všetkých. Termoprádlo svojími technológiami dokáže dokonale odvádzať pot a udržať Vaše telo v teple a suchu. Cítite sa však neustále sviežo a môžete vykonávať svoj obľúbený šport. Začneme odspodu. Nohavice sú skalopevnou súčasťou oblečenia. Väčšinou sú z veľmi príjemného materiálu z vnútornej strany a z vodeodolného materiálu z vonkajšej strany. Tento materiál má skvelé vlastnosti, či vonku sneží, prší alebo svieti slniečko. Môžete sa kedykoľvek spoľahnúť na to, že Vás nohavice ochránia.


Samozrejme, treba brať do úvahy aj ich hrúbku čo naznačuje, ako veľmi teplé sú a teda respektíve koľko tepla unikne cez ne. Pri deťoch sa preto volia skôr hrubšie, u dospelých je to na zváženie. Záleží aj na tom, aké máte termooblečenie a podobne. Tento typ oblečenia sa nachádza aj vo vrchnej časti lyžiara. Termo tričko tvorí základ každého oblečenia lyžiara. Vo vrchnej časti je však doplnené aj o fleecové mikiny, ktoré dodávajú ešte viac tepla do chladných dní. Takéto mikiny Vám ponúkame aj my v našej ponuke. Určite sú vhodné pre každú vekovú kategóriu, pre každého lyžiara. Samozrejme, musíte sa v oblečení cítiť pohodlne a nemôže Vás istým spôsobom zväzovať. Na vrch je vhodná lyžiarska bunda, ktorá svojim materiálom zabráni únikom tepla do ovzdušia a zároveň má aj vode-odolné účinky, ktoré sa prejavia či pri snežení, ako aj pri daždi.

Overaly pre deti

Všetko lyžiarske oblečenie závisí len na Vašom rozhodnutí. Určite je však lepšie, ak ste na zimu dobre pripravený a máte aj niečo navyše, ak Vás niečo prekvapí. Je preto dôležité, aby ste mali kvalitné oblečenie. To isté platí aj pre Vaše deti. Pre ne máme pripravenú ponuku overalov, ktoré v sebe spájajú nohavice a bundu. Deti sa v nich cítia veľmi príjemne, veď materiál je skvelý a veľmi pohodlný. Ak im chcete spraviť radosť a chcete, aby sa im dobre lyžovalo, rozhodne začnite oblečením. Overaly sú v rôznych veľkostiach, a tak je veľmi jednoduché nájsť ideálnu veľkosť pre Vaše dieťa. Dbáme aj na to, aby boli vzhľadovo lákavé pre deti, keďže ich najviac zaujíma najmä samotný výzor. Aj preto sa snažíme ponúkať overaly, ktoré zaujmú deti svojim vzhľadom a Vás svojimi vlastnosťami.
Oblečenie je pre lyžiara nemenej dôležité, ako samotné komponenty. Môžete mať skvelé lyže či lyžiarky, ak sa však necítite v oblečení dobre, potom Vás lyžovanie časom omrzí a nenájdete si k nemu cestu. Dbajte teda na to, aby ste mali vždy tie správe veci na sebe a najmä dbajte na ich kvalitu. Tá má prednosť pred cenou a inými faktormi, pretože oblečenie budete nosiť aj niekoľko sezón.


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam