logo
Nákupný košík

0903 691 202
denne od 10:00 do 15:00
Naše služby

Lyžiarske rukavice

Lyžiarske rukavice sú veľmi podstatná časť výstroja každého lyžiara. Okrem toho, že Vám nie je zima na ruky počas lyžovačky, plnia rukavice aj jednu ďalšiu zásadnú funkciu. Sú totiž ďalším bezpečnostným prvkom vo vašej výbave. Rozhodne by ste nemali nič podceňovať a kúpiť si kvalitné lyžiarske rukavice, napríklad značky Reusch, ktorá je zárukou kvality. Aj v našom obchode nájdete celý rad rukavíc, ktoré spĺňajú aj prísnejšie normy ochrany a bezpečia a ktoré zaujmú aj svojim vzhľadom.

Vzhľad je totižto to, čo na prvý pohľad zaujme a najmä deti pozerajú na to, či je na rukavici ich obľúbený hrdina alebo či rukavice spĺňajú ich predstavu o farbe. V našej ponuke značky Reusch nájdete rukavice aj pre tých najmenších, kde sú zobrazení aj hrdinovia a čo je pre rodičov najdôležitejšie, tieto rukavice uchránia vaše deti pred zraneniami rúk.


Dôležité detaily

Firma Reusch vyrába rukavice aj pre starších. Tým sú určené iné typy rukavíc. Nájdete tu elegantné ale aj viac športové rukavice. Lyžiarske rukavice možno od seba odlišovať na základe rôznych faktorov, podstatným je najmä kvalita materiálu, z ktorého sú rukavice vyrobené. Telo samotných rukavíc väčšinou tvorí pena, do ktorej sú vkladané rôzne bezpečnostné prvky, ktoré si viete dať aj von z rukavíc. Nájdete však mnohé rukavice, ktorých telo tvorí perie. Povrch môže byť kožený, ale nájdete tu aj rôzne iné moderné materiály.

Majiteľov smartfónov určite poteší možnosť zakúpenia si u nás rukavíc, ktoré majú funkciu MF Touch. To v praxi znamená, že ak ste doteraz museli dávať rukavicu dolu, pretože ste chceli ovládať svoj smartfón a v rukavici to jednoducho nešlo, v týchto to už nebudete musieť robiť a budete môcť telefón ovládať či máte na sebe rukavice alebo nie.

Väčšina aj nami ponúkaných lyžiarskych rukavíc má zapínanie na suchý zips, neplatí to však u väčšiny kožených variantov. Na spodnej strane rukavíc nájdete zväčša pogumované časti, ktoré majú za následok to, že sa vám nebudú veci, ktoré držíte, šmýkať preč z rúk, ale naopak, budete ich môcť dobre a pevne uchopiť. Na končekoch prstov v rukaviciach môžete v niektorých lyžiarskych rukaviciach Reusch cítiť celkom inú kvalitu. Je to kvôli spevnenej časti, ktorá sa tu nachádza a ktorá umožňuje lepšie uchopenie komponentov. Okrem toho má väčšina týchto rukavíc aj vystuženú dlaň, čo je len dôkazom toho, že tejto značke záleží na bezpečnosti. Špeciálna izolácia takisto nie je žiadna novinka a stáva sa už skoro štandardom pri výrobe týchto lyžiarskych rukavíc.

Každé rukavice sú však odlišné. Podstatné je, aby ste vedeli, čo od nich požadujete. Niekomu stačí, ak ich ochránia pred zimou, iní by k tejto vlastnosti ešte privítali, aby boli dostatočne bezpečné. Rôzne detaily, ako je ovládanie smartfónu a im podobné niekedy dokážu presvedčiť zákazníka. Samozrejme, máte v ponuke aj rukavice štýlové, ktoré sú vhodné pre ľudí, ktorí majú radi niečo iné a páčia sa im nie príliš bežné veci.

Všetky rukavice máte k dispozícii na našom eshope. Veríme, že si vyberiete tie správne a budete s nimi spokojní.


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam