logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-so od 10:00 do 20:00
Naše služby

Detské lyžiarky

Detské lyžiarky sú rovnako dôležité pre dieťa a pre lyžiara všeobecne ako lyže či iné komponenty. Preto, aby sa vaše dieťa cítilo dobre na lyžiach potrebuje najmä kvalitné lyžiarky. Ich ponuka je dostatočne široká aj v našom obchode. Ponúkame lyže pre tých najmenších ale aj skúsenejších lyžiarov, ktorí stále spadajú do tejto vekovej kategórie.

Čo je dôležité na lyžiarkach pre deti?

Je to najmä skelet, z ktorého sú vyrobené lyžiarky. Potrebujete ako rodič, aby vaše dieťa malo na sebe pevné lyžiarky, aby jeho noha bola v nich dostatočne pevná a aby sa mohlo spoľahnúť na seba a na to, čo chce spraviť. Dieťa sa musí pri lyžovaní sústrediť iba na samotné lyžovanie a nie na to, či má pevnú nohu v lyžiarke alebo nie. Vnútro lyžiarky je nemenej dôležité. Nemôžete kúpiť dieťaťu lyžiarky, ktoré ho budú tlačiť a ono sa bude chcieť každú chvíľku vyzuť a oddýchnuť si.


Výber detských lyžiarskych topánok

My preto ponúkame lyžiarky, ktorých vnútro je vyrobené z veľmi príjemného a mäkkého materiálu. Pokiaľ na nohu vášho dieťaťa dáte kvalitnú a nie tenkú ponožku, potom sa bude cítiť ako v bavlnke a nebudete počuť, že by sa sťažovalo na nejaké otláčanie alebo iné nepríjemnosti súvisiace s nosením lyžiarky.
Každú lyžiarku musíte aj nejako zapnúť, aby sa vášmu dieťaťu nevyzúvala z nohy. Väčšina aj nami ponúkaných lyžiarok má toto zapínanie pomocou klipsní. Je to už taký štandard a klipsne sa stali veľmi obľúbené. Dokážete svojmu dieťaťu zapnúť lyžiarku presne tak, ako to potrebuje a pritiahnuť viac či menej v tých najdôležitejších bodoch.

Pri výbere detských lyžiarok však rozhoduje aj to, na aké svahy budete s deťmi chodiť a ako často budete lyžovať. Je to niečo podobné, ako keď vyberáte lyže, či už pre ne alebo aj pre seba. Sú lyžiarky kvalitné, ale aj kvalitnejšie a preto by ste si mali zvážiť, o ktoré máte záujem. Jednoducho povedané, ak máte v záujme lyžovať raz do roka na pár dní, zrejme nebudete vyhľadávať špičkovú kvalitu, ale uspokojíte sa aj s nižšou triedou. Ak by ste lyžovali pravidelne na extra dobrých svahoch a lyžiarskych strediskách, potom by ste tomu mali prispôsobiť aj komponenty vášho lyžiarskeho vybavenia, medzi ktoré patria aj lyžiarky.

V prvom rade sa musíte pozerať na komfort vášho dieťaťa a tomu aj my venujeme dostatočnú pozornosť. V našej ponuke nájdete tak základné lyžiarky ako aj lyžiarky pre náročnejších, ktoré majú už o čosi vyššiu kvalitu. Dôležité je, na čo sa vy ako rodič chcete zamerať. Pokiaľ vám ide o bezpečnosť, pohodlie, spokojnosť dieťaťa, u nás si vyberiete. Niektoré lyžiarky sú dokonca vybavené samolepkami, ktoré sú k nim originálne dodávané. Môžete tak motivovať svoje dieťa k lepším výkonom, k lepšej jazde a rýchlejšiemu učeniu možno aj vďaka tomuto. Samozrejme, sú to už len nejaké estetické vylepšenia, ktoré nemajú v podstate nič spoločné s komfortom či bezpečnosťou.


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam