logo
Nákupný košík

0903 691 202
denne od 10:00 do 15:00
Naše služby

Lyžiarske potreby

Medzi lyžiarske potreby by sme mohli zaradiť v podstate všetky komponenty na lyžovanie, ktoré lyžiar potrebuje. Od lyží a lyžiarok sú to rozhodne aj lyžiarske palice, viazanie, lyžiarske okuliare, lyžiarske prilby či oblečenie. Potrebná je teda každá vec, každý komponent, ktorý je potrebný k lyžovaniu.

Bazár alebo nové komponenty?

V našej ponuke máme lyžiarske potreby, ktoré sú buď absolútne nové, alebo sú už použité a zaraďujeme ich do nášho bazáru. V takom prípade si máte možnosť vybrať nové alebo použité komponenty. Samozrejme, obe majú svoje výhody aj nevýhody. Medzi najväčšie výhody nových lyžiarskych komponentov zaraďujeme najmä fakt, že sú nové, nikto ich predtým nepoužil a Vy budete prvým majiteľom. Lyžiarske komponenty z bazáru sú vhodné pre všetkých, ktorí sú napríklad začínajúci lyžiari, chcú si kúpiť k tomu prislúchajúce príslušenstvo a vedia, že časom budú patriť medzi skúsených lyžiarov, ktorí potrebujú aj lepšie vybavenie.


Preto si zvolia na rozbeh takéto lyže, lyžiarky či iné doplnky a časom si kúpia nové, lepšie. Ako sme už naznačili vyššie, dôležité sú Vaše skúsenosti. Samozrejme, nie každý ich vie odhadnúť a niektorí sa radi preceňujú čo má za následok, že si kúpia komponenty, ktoré nie sú vhodné pre nich a ktoré vyžadujú lepšieho lyžiara. Potom sa im lyžuje veľmi zle a odrádza ich to od ďalšieho naberania skúseností a radosti z tohto športu. Technika je teda veľmi dôležitá. Ak si ju budete vyberať u nás, určite Vám dobre poradíme a budeme sa snažiť o to, aby ste boli s našimi službami a teda aj s Vašou výbavou spokojní.

Doplnky na lyžovanie

Každý komponent je pri lyžovaní veľmi dôležitý. Väčšina má na mysli len lyže a lyžiarky. Samozrejme, ich dôležitosť nemožno uprieť, avšak sú tu aj ostatné potreby či doplnky, ktoré treba mať na mysli a ktoré určite musíte mať, ak chcete lyžovať. Je to napríklad lyžiarske oblečenie, ktoré je veľmi dôležité za každého počasia. Ak lyžujete, vonku nikdy nebude teplo. Preto si musíte zvoliť oblečenie, ktoré Vás ochráni pred počasím a chladom. V ponuke máme preto aj termooblečenie, ktoré je známe svojimi technológiami na udržanie teploty a odvádzanie potu či celkovej vlhkosti preč od tela. Netreba však zabúdať ani na ochranné prvky. Máme tým na mysli najmä lyžiarsku prilbu a okuliare, ktoré patria medzi najznámejšie. Prilbu by ste mali nosiť, či to kazí účes, alebo nie. Okuliare sú samozrejmosťou, ak chcete dobre vidieť aj vtedy, ak svieti dosť intenzívne slnko a keď sa lúče odrážajú od snehu priamo do Vašich očí. Taktiež máme v ponuke aj niekoľko typov oblečenia, ktoré Vás ochráni pred pádmi. Je špeciálne vystužené a tak sa v podstate pádov nemusíte báť, avšak neustále by ste sa im mali vyhýbať.

Lyžiarskych doplnkov existuje oveľa viac. Sú to napríklad vosky či vaky, ktoré slúžia na zlepšenie činnosti lyží respektíve na prenos lyžiarskeho vybavenia. Navštívte náš obchod a prezrite si našu širokú ponuku lyžiarskych doplnkov a komponentov.


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam