logo
Nákupný košík

0903 691 202
denne od 10:00 do 15:00
Naše služby

Detské prilby

Prečo nosiť prilbu?

Detské lyžiarske prilby sú počas lyžovania pre deti veľmi dôležité. A nielen pre ne. Prilba má vo všeobecnosti človeka chrániť, má mu poskytnúť aspoň nejakú bezpečnosť  a Vy by ste nemali mať takú obavu o svoje zdravie. Aj kvôli tomu Vám ponúkame v našom obchode špičkové prilby, s ktorými sa nemusíte obávať o bezpečnosť Vašej hlavy.

Vždy je tu riziko nárazu pri lyžovaní aj do oblasti hlavy, najmä, ak lyžujete na zjazdovkách, ktoré nie sú udržiavané a nie je povolené na nich lyžovať. Úraz sa však môže stať aj na udržiavaných zjazdovkách, preto je dôležité, vždy mať aspoň malú istotu. Bezpečnosť by mala byť prvoradá a to by ste mali učiť aj svoje deti. Dokonca je už vo väčšine lyžiarských stredísk povinnou súčasťou detského lyžiarskeho vybavenia. Ak však na svojich rodičoch prilbu nevidia, je to pre nich signál, že to až tak povinné nie je. Ak teda nenosíte prilbu a Vaše dieťa k tomu nútite, majte dobrú výhovorku, prečo tomu tak je.

 


Komfort a bezpečnosť

Detské lyžiarske prilby sa v zásade neodlišujú od tých prilieb, ktoré sú určené dospelým. Vždy je tu technológia, ktorá je si podobná s tou u prilieb pre starších. Ak hovoríme o technológií, prilba vydrží skutočne tvrdý náraz aj do ostrejšieho predmetu. Tieto technológie sa časom veľmi zmenili a dnes už sú prilby oveľa ľahšie, na bezpečnosti však neuberajú. Každá má podobné zloženie, niekedy je však toto zloženie odlišné v závislosti od výrobcu či od cenovej relácie, v ktorej sa pohybujete. Aj v našom obchode ponúkame viacero typov prilieb nielen pre deti, vždy je však na Vás, aké máte nároky a predstavy o nej. V zásade sa nemôžete príliš pozerať na komfort, pretože ešte ani jedna prilba nebola vyrobená len kvôli komfortu, ale kvôli bezpečnosti. Vždy však máte pohodlnú výstelku vo vnútri prilby, ktorá Vám dodá aspoň mierne pohodlie. Okrem toho by ste si mohli nastaviť aj ventiláciu vzduchu, čím by ste mohli zamedziť poteniu či zlému pocitu.


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam