logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

BLOG

<<  27/42 >>

Výpredaj lyží

9.12.2014 10:40 | suwisport

Počúvate o tom stále, no aj tak ste sa k tomu nikdy nedostali? Výpredaj lyží je celkom bežnou aktivitou lyžiarskych obchodov, ktoré sa chcú zbaviť svojich skladových zásob. Nie sú to len lyže, ale aj lyžiarky a iné lyžiarske potreby. Významným lákadlom azda pre každého sú nízke ceny, ktoré však nie sú výsledkom zhoršenej kvality.

Výpredaj lyží v SUWI sporte

Ako sme už vyššie uviedli, lyže, ktoré sú vo výpredaji, nemajú horšiu kvalitu. Ich celkové jazdné vlastnosti sú presne také, aké by ste od nich očakávali. Kladieme predovšetkým dôraz na to, aby sme Vaše očakávania splnili a aby ste boli s lyžami spokojní. Svoje lyže by ste si mali vyberať podľa toho, aké máte skúsenosti a na aký typ lyžovania sa chcete s nimi zamerať. Výber lyží si bližšie preberieme v ďalšom pokračovaní článku. Čo sa však ešte výpredaja týka, tak svoje lyže tu môže nájsť skutočne každý. Väčšinou sú však výpredaje zaujímavé najmä pre začiatočníkov, ktorí nechcú vynaložiť veľké množstvo financií na nákup lyžiarskych potrieb, v tomto prípade lyží. Ak už sa radíte medzi začiatočníkov, poloprofesionálov či veľmi skúsených lyžiarov – vo výpredaji nájde svoje nové lyže každý z Vás, keďže poskytuje hneď niekoľko druhov lyží a to aj s rozličnými vlastnosťami a rozličným typologickým zameraním.

Ako vybrať lyže (nielen) z výpredaju?

Lyže by ste si mali vyberať predovšetkým podľa svojich aktuálnych skúseností. Tie sú smerodajné presne tak, ako je smerodajná aj Vaša výška. Samozrejme, nevyhnutným faktorom, na ktorý sa treba pozerať pri výbere, je aj typ lyží. Keďže nie každé lyže sú rovnaké, musíte mať dostatok času na ich výber. Začnime teda typom lyží. V zásade existuje aj 10 druhov lyží, ktoré sú svojimi vlastnosťami odlišné a taktiež sú určené aj na iný typ svahu. Väčšina ľudí – lyžiarov, ktorí sa venujú lyžovaniu len rekreačne, pozná dva či tri druhy, z ktorých si vyberá svoje lyže. Drvivá väčšina z nich sa v konečnom dôsledku rozhodne pre klasické zjazdové lyže, teda lyže určené na upravenú zjazdovku. V ponuke však máte napríklad aj freeride lyže či freestyle lyže, taktiež sú pre niektorých atraktívne napríklad bežky a podobne. Možností je skutočne viac, ako len klasické zjazdové lyže, ktoré si mnohí obľúbili.

Okrem typu lyží je nutné si svoje nové lyže vybrať aj podľa toho, aká je napríklad Vaša výška. Nemožno však dopredu povedať, lyže s akou veľkosťou sú vhodné práve pre Vás. Napríklad pri zjazdových lyžiach hovoríme o ich maximálnej výške na úrovni brady, zatiaľ čo pri freestyle alebo freeride lyžiach je to oveľa vyššia dĺžka lyží.

Veríme, že si aj vy vyberiete lyže z našej ponuky a zaradíte sa tak medzi našich spokojných zákazníkov.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  27/42 >>


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam