logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

BLOG

<<  37/42 >>

Lyže Rossignol

10.11.2014 11:21 | suwisport

Najznámejšou lyžiarskou značkou s dlhoročnou tradíciou je bezpochýb Rossignol. Patrí medzi špičku, čo sa týka výroby lyží a ostatného lyžiarskeho vybavenia. 

Kvalita na prvom mieste

Na prvom mieste výrobcu Rossignol je najmä kvalita. Práve na ňu sa najviac dbá a pre zákazníkov to znamená dlhú životnosť jednotlivých produktov, ako aj ich skvelé jazdné vlastnosti, ktorým sa potešia skúsení, ale aj menej skúsení lyžiari.

Kvalita by však nebola možná, ak by sa na výrobu jednotlivých produktov nepoužili len kvalitné materiály a technológie, ktoré spoločným pôsobením dotvárajú celistvosť komponentu a dodávajú mu potrebné jazdné vlastnosti. Spoločnosť vyberá len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré podliehajú prísnym kritériám a presným špecifikám, aby sa dosiahli vždy požadované vlastnosti. Kvalita sa kladie aj na technologické postupy, ktoré sa musia dodržiavať pri výrobe komponentov. V rovnakej sérii musí mať každý komponent rovnaké vlastnosti, čo v minulosti nebolo celkom tak bežné.

Zaujímavý dizajn

Určite je neodmysliteľnou súčasťou každého produktu, ktorý kupujeme. Dizajn dokážeme posúdiť počas prvých sekúnd a rozhodnúť sa tak, či sa nám produkt páči alebo nie. Každý má iné predstavy o farebnom prevedení či jednotlivých líniách, ktoré možno na produkte vidieť. Tým, že sme každý iný, je nutné diferencovať aj jednotlivé produkty. Každý sa tak odlišuje od konkurencie farbou, tvarom, veľkosťou jednotlivých prvkov a podobne. Rossignol sa snaží zaujať širokú verejnosť, aby si z ich komponentov vybral naozaj každý. Mladšia či staršia generácia, muži alebo ženy – jednoducho každý si vyberie z produktov Rossignolu, ktoré radíme medzi špičku, nielen čo sa kvality týka, ale aj dizajnu a celkového prevedenia.

Pre každého

Ak sa chcete vybaviť na lyžovačku, stačí si vybrať spomedzi produktov Rossignol. Nemusíte si vyhliadnuť žiadnu inú značku, jednoducho Vám Rossignol ponúka všetok sortiment. Deti majú iné požiadavky ako dospelí. Je to jednoduché. Kým deťom veľmi záleží predovšetkým na komforte a pohodlí, dospelí chcú vhodné jazdné vlastnosti, ktoré im napomôžu aj v rozvoji ich lyžovania. Odlišné požiadavky však nie sú pre Rossignol príliš veľkou výzvou, keďže takto diferencované lyžiarske komponenty vyrába už od nepamäti.

V našom obchode Rossignol nájdete

Značka Rossignol je pomerne rozšírená a dnes ju ponúka masa obchodov. Ponúkame ju aj v našom obchode, ktorý sa špecializuje na lyžovanie. U nás nájdete všetko potrebné pre lyžovanie. Ak navštívite náš obchod, mali by ste odchádzať s úsmevom na tvári a so spokojnosťou, že máte všetko potrebné na lyžovanie a už nemusíte navštíviť inú predajňu. Nájdete tu aj Rossignol či iné značky. Stačí si len vybrať podľa svojho uváženia alebo Vám pomôžu naši ochotní zamestnanci.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  37/42 >>


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam