logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

BLOG

<<  42/42 

Jazdené Salomon lyže

2.12.2014 08:44 | suwisport

Plánujete si v najbližšej dobe zakúpiť lyže pre Vás alebo lyže napríklad pre Vaše dieťa? Rozhodujete sa nad rôznymi značkami lyží, z ktorých neviete, ktorá by mohla byť pre Vás vhodná alebo ktorá by spĺňala Vaše predstavy o jazdných vlastnostiach? V tomto článku Vám predstavím Salomon lyže, ktoré považujeme za jedny z najlepších, ktoré môžete na trhu nájsť. Neodmysliteľnou súčasťou ponuky Salomon lyží sú aj ich jazdené varianty, ktoré môžu upútať najmä rodičov s deťmi alebo kohokoľvek, kto si nechce zakúpiť celkom nové lyže a postačujú mu aj jazdené, ktoré majú však jazdné vlastnosti na veľmi vysokej kvalitatívnej úrovni. 

Aké sú ich hlavné výhody?

Salomon lyže sú predovšetkým zárukou kvality. Ak chcete kvalitné lyže, potom sú Salomon tými pravými. Začiatočník, pokročilý si profesionál, vyberie si každý. Môže si tak vyberať aj z našej ponuky. Špeciálne začiatočníci to majú uľahčené práve tým, že dnešné lyže sú veľmi stabilné a poskytujú dostatok komfortu na svahu. Naučíte sa na nich lyžovať oveľa lepšie a taktiež sa rýchlejšie dostanete do svižného rezania zákrut a dosahovania vyššej rýchlosti.

Salomon lyže sa skladajú z veľmi kvalitných vrstiev materiálov. Materiálny sú dlhé roky testované a sú vyskladané tak, aby poskytovali čo najlepšie jazdné vlastnosti s ohľadom na samotného lyžiara a jeho skúsenosti. Materiál je teda špičkový a nie je o nič horší, ako u konkurencii. Veľkú obľúbenosť si lyže získali aj vďaka svojmu dizajnu, ktorý je v mnohých prípadoch nadčasový a skutočne unikátny. Názov značky na lyžiach je často neprehliadnuteľný a každý naokolo ihneď rozpozná, že máte tie špičkové lyže.

Jazdená varianta

Mnohí z Vás možno poškuľujú aj po jazdených Salomon lyžiach, respektíve po jazdených lyžiach všeobecne. Väčšina odporcov má pocit, že takéto lyže nemôžu dosahovať ideálne vlastnosti a že sú pre nich už nepoužiteľné. Každý takýto človek však jazdené lyže ešte nevyskúšal. Jazdené lyže sú predovšetkým vhodné pre deti, ktoré z roka na rok potrebujú väčšie a väčšie lyže. Uvedomujeme si, že lyže nie sú práve najlacnejšie a ich kúpa rok čo rok dokáže dosť výrazne zaťažiť Váš rozpočet. Aj preto je oveľa lepším ekonomickejším riešením, ak by ste si zakúpili práve jazdené lyže, na ktorých sa Vám či Vašim deťom bude rovnako dobre lyžovať.

Salomon lyže Vás určite nesklamú a poskytnú Vám komfort, po ktorom túžite. V našej ponuke máme viaceré lyže Salomon, ktoré sú skutočne špičkové a našli si mnohých spokojných majiteľov. Tak neváhajte a navštívte náš obchod, aby ste sa mohli o ich kvalite presvedčiť aj Vy sami. Salomon lyže čakajú v predajni SUWIsport aj na Vás!Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  42/42 


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam