logo
Nákupný košík

Eshop Facebook lyzovacka.eu
Hlavné menu
+
+

SUWISPORT PORADŇA

Lyžiarske potreby

Medzi lyžiarske potreby by sme mohli zaradiť v podstate všetky komponenty na lyžovanie, ktoré lyžiar potrebuje. Od lyží lyžiarok sú to rozhodne aj lyžiarske palice, viazanie, okuliare, prilby či oblečenie. Potrebná je teda každá vec, každý komponent, ktorý je potrebný k lyžovaniu.

Bazár alebo nové komponenty?

V našej ponuke máme lyžiarske potreby, ktoré sú buď absolútne nové, alebo sú už použité a zaraďujeme ich do nášho bazáru. V takom prípade si máte možnosť vybrať nové alebo použité komponenty. Samozrejme, obe majú svoje výhody aj nevýhody. Medzi najväčšie výhody nových lyžiarskych komponentov zaraďujeme najmä fakt, že sú nové, nikto ich predtým nepoužil a Vy budete prvým majiteľom. Lyžiarske komponenty z bazáru sú vhodné pre všetkých, ktorí sú napríklad začínajúci lyžiari, chcú si kúpiť k tomu prislúchajúce príslušenstvo a vedia, že časom budú patriť medzi skúsených lyžiarov, ktorí potrebujú aj lepšie vybavenie.


Preto si zvolia na rozbeh takéto lyže, lyžiarky či iné doplnky a časom si kúpia nové, lepšie. Ako sme už naznačili vyššie, dôležité sú Vaše skúsenosti. Samozrejme, nie každý ich vie odhadnúť a niektorí sa radi preceňujú čo má za následok, že si kúpia komponenty, ktoré nie sú vhodné pre nich a ktoré vyžadujú lepšieho lyžiara. Potom sa im lyžuje veľmi zle a odrádza ich to od ďalšieho naberania skúseností a radosti z tohto športu. Technika je teda veľmi dôležitá. Ak si ju budete vyberať u nás, určite Vám dobre poradíme a budeme sa snažiť o to, aby ste boli s našimi službami a teda aj s Vašou výbavou spokojní.

 


Doplnky na lyžovanie

Každý komponent je pri lyžovaní veľmi dôležitý. Väčšina má na mysli len lyže a lyžiarky. Samozrejme, ich dôležitosť nemožno uprieť, avšak sú tu aj ostatné potreby či doplnky, ktoré treba mať na mysli a ktoré určite musíte mať, ak chcete lyžovať. Je to napríklad lyžiarske oblečenie, ktoré je veľmi dôležité za každého počasia. Ak lyžujete, vonku nikdy nebude teplo. Preto si musíte zvoliť oblečenie, ktoré Vás ochráni pred počasím a chladom. V ponuke máme preto aj termooblečenie, ktoré je známe svojimi technológiami na udržanie teploty a odvádzanie potu či celkovej vlhkosti preč od tela. Netreba však zabúdať ani na ochranné prvky. Máme tým na mysli najmä lyžiarsku prilbuokuliare, ktoré patria medzi najznámejšie. Prilbu by ste mali nosiť, či to kazí účes, alebo nie. Okuliare sú samozrejmosťou, ak chcete dobre vidieť aj vtedy, ak svieti dosť intenzívne slnko a keď sa lúče odrážajú od snehu priamo do Vašich očí. Taktiež máme v ponuke aj niekoľko typov oblečenia, ktoré Vás ochráni pred pádmi. Je špeciálne vystužené a tak sa v podstate pádov nemusíte báť, avšak neustále by ste sa im mali vyhýbať.

púzdro

Lyžiarskych doplnkov existuje oveľa viac. Sú to napríklad vosky či vaky, ktoré slúžia na zlepšenie činnosti lyží respektíve na prenos lyžiarskeho vybavenia. Navštívte náš obchod a prezrite si našu širokú ponuku lyžiarskych doplnkov a komponentov.


SUWISPORT BRATISLAVA A KOŠICE

Najväčšie špecializované predajne
pre zjazdové lyžovanie na Slovensku

 Suwisport
Copyright © 2016 - www.suwisport.sk - Všeobecné obchodné podmienky - Partneri - Tvorba eshopov od
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM