<<  24/42 >>

Detské lyžiarske oblečenie

15.7.2014 11:17 | suwisport

Lyžiarske oblečenie tvorí nevyhnutnú súčasť vybavenia každého lyžiara. Funkčnosť oblečenia netreba podceňovať a treba si vyberať kvalitné oblečenie s vhodnými technickými parametrami.

Z čoho sa skladá?

Oblečenie musí v prvom rade chrániť pred chladom a udržovať stálu telesnú teplotu. Zlý výber môže mať dopad na komfort pri lyžovaní a na to, ako sa pri lyžovaní cítite. Určite je lepšie, ak Vás oblečenie neobmedzuje, avšak na to si musíte vybrať nielen vhodnú veľkosť, ale aj typ. V tomto článku si však niečo povieme o detskom lyžiarskom oblečení, ktoré je nevyhnutnou súčasťou pri lyžovaní u detí. Oblečenie pre ne môžeme pokojne rozdeliť na dva druhy. Prvým je oblečenie, ktoré je zložené z nohavíc a bundy. Druhým je overal, ktorý je v podstate spojením nohavíc a bundy. Samotná kvalita je nevyhnutná k tomu, aby bolo dieťa uchránené od chladu a zimy, ktorá panuje na svahu. S tým súvisia použité materiály, ktoré zabezpečujú práve tieto vlastnosti. 

Termooblečenie – spodná vrstva

Cibuľové vrstvenie na lyžovačku už sa dávno nepraktizuje. Úplne postačia tri vrstvy. Prvou vrstvou je termooblečenie, ktoré je funkčné a má za úlohu odviezť pot z tela do druhej vrstvy. Druhou vrstvou býva flísova mikina ktorá odvádza pot do tretej a poslednej vrstvy, ktorou je samotná bunda. Vďaka technológiám, ktoré boli použité pri jeho výrobe, nezostáva na deťoch pot počas lyžovania a všetka vlhkosť sa odvádza preč. Deti tak nie sú zbytočne rozrušované tým, že cítia chlad a hlavne budú v teple počas celej lyžovačky. Dôraz sa kladie teda na vhodný a správny výber oblečenia, ktoré budú mať deti na sebe počas celého dňa na svahu. Rozumieme však, že deti viac ako na jeho funkcie či vhodnosť pozerajú na vzhľad, ktorý ich musí očariť a ak to tak nie je, oblečenie si na seba nedajú. V našej ponuke sa nachádza oblečenie, ktoré zaujme dieťa svojim vzhľadom. Pestré farebné kombinácie alebo detský vzor ich určite zaujme.

Rozhoduje kvalita

U oblečenia je dôležitá najmä spomínaná kvalita. Viac ako na vzhľad by ste teda mali dbať na materiály, z ktorých je oblečenie vyrobené a sústrediť sa na to, čo Vám poskytuje, respektíve Vašim deťom. Kvalitu zabezpečuje aj samotná značka, ktorá oblečenie vyrába. Svetoví výrobcovia majú skvelé renomé a my veľmi radi ponúkame len to najkvalitnejšie oblečenie a komponenty. Presvedčte sa o tom aj Vy v našom obchode SUWI Sport.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  24/42 >>


Suwisport
Copyright © 2016 - www.suwisport.sk - Všeobecné obchodné podmienky - Partneri - Tvorba eshopov od
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM