<<  34/42 >>

Atomic lyže

3.11.2014 11:09 | suwisport

Poznáte značku Atomic? Pravdepodobne áno, aj keď mnohí z Vás s ňou nemajú osobné skúsenosti. Tento článok by Vám však mohol objasniť kvality tejto skvelej značky, ktorá je aj na našom trhu veľmi populárna a možno vidieť veľkú časť lyžiarov, ako lyžuje práve so sortimentom značky Atomic.

V čom sú ich prednosti?

Táto zabehnutá značka vyniká predovšetkým kvalitou, ktorú poskytuje užívateľom – teda samotným lyžiarom. Jej veľkou výhodou je dlhoročná prax s výrobou lyžiarskych komponentov a s ich upravovaním pre potreby samotných lyžiarov. Azda každý lyžiar si vyberie lyže, lyžiarky, palice či akékoľvek lyžiarske vybavenie spomedzi sortimentu značky Atomic.

Kvalita sa posudzuje najmä podľa materiálov, ktoré boli použité na výrobu daných komponentov. Tieto materiály sa časom neustále zdokonaľovali a boli neustále lepšie. Tým sa zlepšoval aj celkový pocit z jazdy či jazdné vlastnosti, ktoré poskytovali lyžiarovi. Medzi spomenuté jazdné vlastnosti zaraďujeme najmä stabilitu, ktorú musíte cítiť pri lyžovaní. Ak pociťujete stabilitu, potom ste si na svahu istý a lyžovanie Vás napĺňa. Ak stabilitu nemáte, potom často zvyknete hľadať akési únikové cestičky, ako sa lyžovaniu vyhnúť.

Kvalita materiálov teda dokáže ovplyvniť aj celkový komfort z lyžovania, a to pre dospelých lyžiarov aj pre deti. Práve deti sú často oveľa viac náchylné na to, keď im niečo prekáža alebo inak nevyhovuje. Jednoducho sú často až príliš komfortné, čo je v mnohých prípadoch nežiadúce. Na jazdných vlastnostiach si v lyžiarskej oblasti zakladá azda každá väčšia firma, ktorá sa zaoberá práve výrobou lyžiarskych komponentov. Dbá sa najmä na kvalitu a odolnosť materiálov, ako aj na ich funkčnosť a taktiež prepojenie s lyžiarom. Ide o to, aby komponent dokonale vyhovoval lyžiarovi a veľmi rýchlo si navykol na jeho pozitívne vlastnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo ponúka Atomic?

Základným atribútom sú samozrejme lyže. Dobré lyže sú nenahraditeľné a nevyhnutné k tomu, aby ste si lyžovanie skutočne vychutnali. Druhým produktom sú lyžiarky. Tie dokonale prenášajú silu z Vašich nôh na lyže. Lyže sa ľahko ovládajú a celkovo sa Vám veľmi príjemne lyžuje. Lyžiarky sú veľmi odolné a chránia Vašu nohu aj pred prípadným nárazom. Nie je jednoduché ich vypnúť, ak o to nemáte záujem. Takéto samovoľné vypínanie bolo bežné v minulosti, dnes to však chráni systém, ktorý umožňuje ich vypnutie len v prípade, že stlačíte väčšou silou konkrétny bod na lyžiach respektíve na viazaní.

Atomic je skvelá značka, ktorá má úžasnú históriu a jej produkty majú na svojich nohách rekreační lyžiari, ale aj pretekári. Ak sa chcete rozhodnúť pre produkty Atomicu, tak to bude skvelá voľba.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  34/42 >>


Suwisport
Copyright © 2016 - www.suwisport.sk - Všeobecné obchodné podmienky - Partneri - Tvorba eshopov od
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM