Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
<<  5/42 >>

SKI DEPOT - bezpečné celoročné uskladnenie Vášho lyžiarskeho výstroja

10.5.2016 09:46 | suwisport

Aj Vy mávate problém s uskladnením Vášho lyžiarskeho výstroja a často krát hľadáte miesto pre vhodné uskladnenie ? Poprípade boli Vám už v minulosti Vaše lyže či lyžiarky odcudzené?

Uskladnenie lyžiarskych doplnkov býva mnohokrát otrava a vložili ste do nich nemenej finančných prostriedkov. Práve preto máme pre Vás ideálne riešenie vo forme uskladnenia Vašich lyží, či lyžiarok v priestoroch našej predajne. Čo však samotné uskladnenie u nás znamená? 

Vaše doplnky uskladňujeme v priestoroch, do ktorých nepreniká vlhkosť, zabraňujeme tým tvorbe plesní či znehodnoteniu Vášho lyžiarskeho výstroja. Taktiež sa teplota v týchto priestoroch nemení, nakoľko časté zmeny teplôt sa podpíšu na znehodnotení lyžiarok či lyží. Treba taktiež podotknúť, že počas celej doby uskladnenia máte možnosť si kedykoľvek vyzdvihnúť Vaše lyžiarske doplnky ako sú napríklad lyže, lyžiarky, palice či prilby. Nemusíte sa časovo obmedzovať, táto služba je tu pre Vás k dispozícii neustále.

Naše služby sa nekončia len samotným uskladnením. Poskytujeme bezplatné vysušenie, ošetrenie a dezinfekciu Vašich lyžiarok ozónom. Takéto ošetrenie zabráni časovému znehodnoteniu a poškodeniu. Ako lyžiarky, tak aj lyže je potrebné udržiavať vo veľmi dobrých podmienkach. Ak je lyža zle uskladnená, stáva sa, že začína korodovať. Naša služba zahŕňa taktiež ošetrenie lyží pred koróziou.

Časté využívanie Vašich lyžiarskych doplnkov si vyžaduje aj kvalitnú a pravidelnú kontrolu. Viazanie tvorí najdôležitejšiu súčasť lyže a je potrebné ho skontrolovať pred každým použitím lyže, či sú správne nastavené hodnoty.

Všetky vyššie spomenuté aktivity sú súčasťou našej služby - SKI DEPOT. Uskladnenie každého lyžiarskeho výstroja netreba podceňovať, pretože zlá starostlivosť a nevhodné uskladnenie sa neskôr prejavia na vlastnostiach Vašich lyžiarskych doplnkov pri ich využívaní. Popri uskladnení môžete využívať aj ďalšie naše služby ako sú napríklad voskovanie, zalievanie a brúsenie. Zabudnite na pivnice, garáže, či miestnosti, kde je vlhké prostredie a príďte si k nám uskladniť Vaše lyže, lyžiarky, palice či prilbu už dnes.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
<<  5/42 >>

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam