logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby

BLOG

<<  30/42 >>

Jazdené lyže

23.6.2014 14:15 | suwisport

V bazári sa dá kúpiť takmer všetko. Platí to aj v prípade vybavenia na lyžovanie. V dnešnom blogu sa zameriame na jazdené lyže.

Samotné lyže sú pevnou súčasťou lyžovania. Aj tu však existujú isté rozdiely a lyže môžu mať rôzne vlastnosti. Samozrejme, tie sú dôležité predovšetkým pre samotný komfort počas lyžovania a pre vychutnávanie si tohto nádherného športu.

Nezaostávajú vo svojej kvalite

Jazdené lyže však ešte stále nie sú veľmi populárne, keďže mnoho ľudí a potenciálnych užívateľov týchto lyží si myslí, že nie sú tak kvalitné a hodnotné. Tento mýtus sa však budeme snažiť vysvetliť a presvedčiť Vás, že aj jazdené lyže spĺňajú všetky Vaše náročnejšie predstavy o lyžiach a samotnom lyžovaní. Jazdené lyže, samozrejme, svojho prvého majiteľa už mali. Neustále si však držia svoje vlastnosti a vzhľad na to, aby ste si ich zakúpili aj Vy a intenzívne ich používali. Na samotných lyžiach sa väčšinou nemá čo pokaziť. Ich vlastnosti môže ovplyvniť len zlé zaobchádzanie či výrazný zásah do ich štruktúry – samotnej kostry lyží, z ktorej sa skladajú. Dôležité však je, že každé jazdené lyže sú vždy skontrolované ešte predtým, ako sa opätovne dostanú do ponuky a preto môžeme vylúčiť akékoľvek chyby na nich. Rozhodne však treba očakávať, že používané lyže ktoré majú aj svoje menšie chybičky krásy a na ktorých sa prejavil aj zub času sú v bezchybnom technickom stave. S nedokonalosťami treba počítať, rozhodne je však viac dôležitá technická stránka lyží ako ich dokonalý vzhľad.

Pre koho sú určené?

Cieľová skupina, pre ktorú sú tieto lyže určené neexistuje. Vo všeobecnosti by sme mohli povedať, že jazdené lyže sú určené predovšetkým pre začiatočníkov. Títo ľudia ešte nemajú príliš konkrétne predstavy o tom, aké by mali mať lyže vlastnosti a čo je práve pre nich ideálne. Požadujú len samotnú funkčnosť lyží, ktorú rozhodne nájdu v každých z nich. Pre začiatočníkov sú jazdené lyže stvorené aj z finančnej stránky. Ako sme si už zvykli a čo je logickým vyústením každej použitej a predávanej veci – cena je vždy nižšia, ako pri kúpe novej – nepoužitej. Pri kúpe jazdených lyží tak môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky, čo môže zavážiť pri Vašom rozhodovaní. Špecifickou skupinou sú aj deti a junior lyžiari. Deti potrebujú neustále väčšie lyžiarske vybavenie, pretože neustále rastú a postupom času je im množstvo vecí malých. Pre svoj komfort a pohodlie tak potrebujú veľkostne vhodné veci, v tomto prípade lyžiarske komponenty, medzi ktoré zaraďujeme aj lyže. Jazdené lyže sú pre nich vhodné najmä z toho dôvodu, že stoja oveľa menej peňazí a tak neustála kúpa ďalších a ďalších Vás bude stáť v konečnom dôsledku menej, ako keby ste kupovali neustále nové lyže. Naša predajňa ponúka aj unikátny systém výkupov a dlhodobých prenájmov.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  30/42 >>


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam