logo
Nákupný košík

0903 691 202
denne od 10:00 do 15:00
Naše služby

Lyžiarske bundy

Medzi oblečenie, ktoré Vám rozhodne nesmie chýbať počas lyžovania zaraďujeme najmä lyžiarske bundy. Bundy tvoria neodmysliteľný základ pri oblečení na lyžovanie. Vždy, keď sa lyžujete, je vonku mínusová teplota, respektíve sa k tej mínusovej či nulovej teplota blíži. To znamená, že je veľká zima a chlad, a ak nechcete prechladnúť pri svojom obľúbenom športe, mali by ste sa dostatočne dobre obliecť.

Väčšina lyžiarov preferuje klasický typ oblečenia. Tvorí ho termoprádlo, ktoré je najspodnejšou vrstvou oblečenia na lyžiarovi. Nohavice, ktoré sú vodeodolné a sú dostatočne zateplené sa používajú na spodnú časť oblečenia tak, ako mikiny určené na lyžovanie ako vrchná časť. Ako tá úplne najvrchnejšia časť oblečenia sa používa práve lyžiarska bunda.


Vlastnosti bundy

Na trhu je hneď niekoľko typov búnd, ktoré bežne nosíme. Väčšinou sa rozdeľujú ako bundy na jeseň či na jar a bundy na zimu. Líšia sa najmä podľa hrúbky danej bundy a teda podľa toho, ako veľmi bude zadržiavať teplo a ako toto teplo bude prepúšťať von do okolia.

Samozrejme, pri športe a pri lyžovaní nie je príliš veľkou výhodou, ak bunda skutočne neprepúšťa žiadne teplo preč z Vášho tela. Je to fyzická aktivita, pri ktorej sa dostatočne zapotíte a bude Vám dostatočne veľké teplo na to, že sa budete chcieť mierne rozopnúť a tak dostať aj o čosi studenší vzduch na Vaše telo.

Funkcie

Bundy, ktoré máme v ponuke my, majú viaceré užitočné vlastnosti, ktoré rozhodne využijete. Je to napríklad rifľová štruktúra, ktorá je veľmi príjemná aj na nosenie a vďaka ktorej bunda nemusí byť pre Vás použiteľná len počas lyžovania, ale aj počas bežného nosenia. To je práve dôvod, ktorý mnohých od kúpy bundy na lyžovanie odrádza. Boja sa toho, že bunda sa dá využiť len na svahu a v bežných situáciách je nepoužiteľná. Naše bundy však vyzerajú dobre, či ju máte na svahu, alebo nie. Majú napríklad snehovú zábranu či nastaviteľné rukávy, ktorými si dokážete zväčšiť či zmenšiť veľkosť rukávu. Rozhodne poteší aj odnímateľná kapucňa, ak si ju potrebujete dať z akýchkoľvek dôvodov dolu. Stačí, ak jej rozopnete zips a kapucňa je preč. Detaily, ako sú rôzne vrecká pre mobil, okuliare slnečné či lyžiarske, doklady alebo skipas taktiež potešia nejdeného nositeľa tejto bundy. Pogumované zipsy sú vychytávkou, ktorá je rozhodne dôležitá, ak je vonku mínusová teplota a sneží. Netreba zabúdať ani na to, že Vaše okuliare sa môžu rosiť, ak prídete zo svahu do teplejšieho prostredia. V takom prípade je pre Vás určená handrička na okuliare, ktorá je taktiež súčasťou našich búnd.

Lyžiarske bundy sú špeciálne bundy na lyžovanie, avšak ich môžete využiť aj v nelyžiarskom prostredí. Dokonale udržujú teplo a Vám tak už nebude zima a nemusíte sa báť prechladnutia. Rozhodne by ste mali pouvažovať nad nutnosťou používania kvalitnej bundy počas lyžovania. Navštívte našu predajňu alebo náš eshop, s radosťou Vám povieme o výhodách búnd v našej ponuke.


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam