logo
Nákupný košík

0903 691 202
denne od 10:00 do 15:00
Naše služby

Detské lyžiarske oblečenie

Kvalita na prvom mieste

Oblečenie v lyžovaní je veľmi podstatné. Predsa nechcete, aby vám bolo zima alebo aby ste nachladli len kvôli tomu, že ste slabo oblečení. A to platí ja pre vaše deti. Možno niektoré vám to ani nepovedia avšak môžete si niekedy domyslieť, že im vôbec nie je teplo a že by potrebovali ešte nejakú vrstvu oblečenia.

V našom obchode ponúkame oblečenie aj pre tých najmenších. Samozrejme, vyberáte im ho vy, rodičia, avšak aj deťom sa musí páčiť na prvý pohľad. A práve na to sa zameriavame. Je potrebné, aby detské lyžiarske oblečenie pre ne bolo lákavé, aby sa im páčilo a zasa pre vás je podstatné, aby bolo dostatočne kvalitné.


Čo znamená kvalita oblečenia?

Každý kvalitu pozná, ak by si oblečenie mohol chytiť a vyskúšať materiál, z ktorého je vyrobené. Ďalšou možnosťou je, aby ste si ho vyskúšali. Samotná kvalita pre mnohých však znamená len to, že vás oblečenie uchráni od zimy, ktorá je vonku a ktorú možno zažívate pri lyžovaní. Pre niektorých je však podstatné aj to, aby oblečenie bolo nepremokavé. Ak sa teda stane, že lyžiarsku bundu alebo lyžiarske nohavice či čokoľvek z oblečenia si dáte na seba aj vtedy, keď sneží, čo je normálny jav pri lyžovaní alebo aj keď prší, zväčša ak sa nevydarí počasie na lyžovačke, potom určite nechcete, aby ste premokli do nitky. Oblečenie samozrejme dokáže vode zabrániť len čiastočne a pokiaľ budete v takomto počasí príliš dlho vonku, môže sa stať, že budete aj mierne mokrí avšak nie tak, ako keby na sebe máte len obyčajnú bundu či obyčajné nohavice.


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam