logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

BLOG

<<  13/42 >>

Servis lyží - jeho pravidelnosťou sa vyvarujete nevratnému poškodeniu

14.3.2014 08:45 | suwisport

Každé lyže potrebujú dostatočný servis na to, aby boli neustále pripravené na lyžovanie. Ak ste už skúsenejší lyžiar, tak určite viete, že lyže treba dávať do servisu ešte predtým, ako sa úplne poškodia. Predchádza sa tak všetkým prípadným poškodeniam a v čase, kedy si myslíte, že niečo nie je celkom v poriadku, je potrebné zájsť radšej do servisu.

Aj u nás, v Suwisporte, Vám ponúkame servis lyží. Je dôležité, aby ste prišli včas, respektíve starali sa o výstroj pravidelne. Lyže, ktoré používate už niekoľko sezón za sebou a ešte ste ich nemali ani raz v servise, nemôžu fungovať správne. Ten rozdiel pocítite ihneď, ako Vám ich upravíme a vylepšíme. Z čoho sa však skladá bežný servis, respektíve ktoré úkony poskytujeme v rámci servisu lyží?

Z čoho sa skladá servis lyží?


Je to napríklad brúsenie na páse, čo zahŕňa servis sklznice, hrán, ale aj uhlovanie hrán. Každé lyže sú po čase opotrebované a vyšúchané, najmä ak im dávate na svahu dostatočne zabrať. Aj preto sú tieto úkony nevyhnutné k tomu, aby ste si mohli neustále užívať pohodlnú jazdu a mali celkový komfort. Taktiež zabezpečujeme aj voskovanie. Lyže by mali byť dostatočne navoskované na to, aby sa mohli šmýkať po snehu. Ak nie sú navoskované, potom hrozí, že naberajú na seba sneh a Vy nemôžete ísť požadovanou rýchlosťou a celkovo nemôžete dobre s lyžami koordinovať. Vosk si môžete kúpiť aj sami, avšak je vždy lepšie, ak tieto servisné činnosti prenecháte odborníkom a ak budete mať o svoje lyže a komponenty dobre postarané. Voskovanie netrvá príliš dlho, určite je však nevyhnutné k tomu, aby ste mali dobrý pocit z lyžovania a aby ste sa mohli lyžovať presne tak, ako chcete a nie tak, ako môžete a čo Vám dovoľujú samotné lyže.

Pri jednotlivých úkonoch, ktoré spadajú do servisu lyží, pozeráme na každého nášho zákazníka individuálne. Preto každú Vašu žiadosť a každý Váš problém dokážeme vyriešiť. Je dôležité, aby ste našli dobrý servis pre Vaše lyžiarske vybavenie a my Vám ponúkame využiť naše služby. Už niekoľko rokov sa staráme o lyže našich zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú a sú s našou činnosťou veľmi spokojní. Bez toho, aby ste mali dobrý servis, nemôžete dlho a kvalitne lyžovať. Časom sa každý komponent opotrebuje a preto je nutné buď kúpiť nový, alebo si ho dať opraviť. Na kúpu potrebujete ďalšie finančné prostriedky, oprava Vás však bude stáť len zlomok sumy z kúpy nového komponentu. Aj preto je výhodné, ak si necháte svoje lyže pravidelne servisovať. A najmä pravidelne, pretože len pri takto častých prehliadkach sa môže predísť závažnejším chybám a poškodeniam, ktoré môžu nastať vplyvom nepravidelných servisov. Servis lyží poskytuje dnes už hocikto, avšak nie každý ho poskytuje tak kvalitne a najmä rýchlo. Lyže si často nemôžete dovoliť nechať v servise príliš dlho, pretože chcete absolvovať ešte ďalšie lyžovačky. Aj preto prihliadame na Vaše potreby a snažíme sa servis vybaviť rýchlo a profesionálne.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  13/42 >>


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam