Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
<<  33/42 >>

Nordica lyže

24.11.2014 10:37 | suwisport

Väčšina z nás si svoju lyžiarsku výstroj vyberá podľa značky. Či chceme alebo nie, značka väčšinou dokáže ovplyvniť naše nákupné rozhodnutie a väčšinou sme zvyknutí inklinovať práve k tej značke, ktorá má dobré renomé a celkovo sa o nej šíria správy, že sú s ňou zákazníci spokojní a produkty dosahujú potrebné kvality.

Prečo Nordica?

Ak chcete kvalitu, tak sa rozhodnite pre Nordicu. Takýmto sloganom či heslom by sme práve túto taliansku značku mohli charakterizovať. Skutočne kvalitné komponenty sa však dajú vyrobiť len z kvalitných materiálov. Tie sa používajú na výrobu jednotlivých vrstiev, ktoré sa nachádzajú v lyži. Základným „stavebným kameňom“ je v tomto prípade drevo, ktoré však pochádza zo špecifických stromov a taktiež je aj upravované špecifickým spôsobom, aby dosahovalo požadované vlastnosti.

Nordica dbá na všetky pripomienky zo strany svojich zákazníkov. Postupom času sa dolaďovali všetky chybičky a technické nedokonalosti, ktoré viedli k tomu, že práve táto značka a lyže od tejto značky sa stali symbolom akejsi dokonalosti, respektíve absolútnej kvality zaručujúcej skvelé jazdné vlastnosti.

Lyže značky Nordica

Perfektné lyžovanie je možné s lyžami, ktoré spĺňajú všetky Vaše požiadavky na jazdné vlastnosti. Takýmito vlastnosťami môže byť napríklad stabilita na svahu, ktorá je dôležitá predovšetkým u začiatočníkov. Práve začiatočníci majú celkovo iné požiadavky na lyže ako povedzme pokročilí lyžiari, ktorí už majú za sebou niekoľko hodín na svahu. Nordica však rozdeľuje všetky svoje lyže aj podľa skúseností, a tak sa nemôže stať, aby ste si zakúpili či vyberali lyže z kategórie, ktorá podľa Vašich skúseností nie je pre Vás vhodná.

Okrem stability je to aj celková svižnosť lyží a ich obratnosť, teda akýsi „drive“. Ten nemajú všetky lyže, respektíve ten sa dá docieliť len špecifickým vykrojením či použitím špecifických materiálov. Takýto drive hľadajú všetci skúsenejší lyžiari, ktorí jednoducho nechcú zostať na pomyselnom mŕtvom bode, teda nechcú so svojimi skúsenosťami stagnovať na jednom mieste.

Lyžami od značky Nordica nemáte čo pokaziť, ale len získať. Sú skvelé svojimi vlastnosťami pre všetky kategórie lyžiarov, či už podľa skúseností alebo podľa veku. Svoje lyže si pri tejto značke nájde azda každý, kto má záujem o lyžovanie. Ba čo viac. Nie sú to len lyže, ktoré Nordica predáva. Taktiež sú to aj ďalšie lyžiarske komponenty, ktoré si môžete od tejto značky zakúpiť. Vybaviť sa tak na lyžovačku môžete pokojne len so značkou Nordica, ktorá rozhodne poteší.

Prezrite si aj našu ponuku lyží v obchode SUWISPORT, najväčšej špecializovanej predajne pre zjazdové lyžovanie na Slovensku. Náš sortiment je pripravený pre každého lyžiara, ale aj budúceho lyžiara. Všetky lyžiarske komponenty a vybavenie nájdete na jednom mieste. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že si u nás vyberiete nielen lyže aj Vy! Veľmi radi a ochotne Vám pritom poradí aj náš personál.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
<<  33/42 >>

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam