logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

BLOG

<<  32/42 >>

Lyžiarske strediská

21.3.2014 15:28 | suwisport

Na Slovensku nájdete mnohé krásne lyžiarske strediská, ktoré stoja za pozretie a vyskúšanie. A môžete sa na nich lyžovať aj s našim vybavením, ktoré Vám firma SUWI šport ponúka.

Svahy

Základom dobrého lyžiarskeho strediska je určite kvalitný svah, ktorý je vhodný pre každého lyžiara. Samozrejme, nielen jeden, ale hneď viacero svahov. Tie by mali byť ideálne pre každého lyžiara, a teda aj pre deti, ale aj pre dospelých. Taktiež by si tu svoj vhodný svah mal nájsť aj začínajúci lyžiar, ale aj skúsený lyžiar.

Lyžiarske strediská sú obľúbeným prostredím, kde trávi čas hneď niekoľko tisícok ľudí zo Slovenska. Počas sezóny sa tu však vystriedajú aj mnohí zahraniční turisti, a ak je dostatočne napadnutý sneh a aj podmienky na lyžovanie sú ideálne, potom sú svahy plné lyžiarov a snowboardistov. K tomu, aby ste sa mohli dobre lyžovať určite potrebujete aj kvalitné lyžiarske vybavenie, ktoré nájdete aj na našom internetovom obchode alebo v našom bazári, ktorý má pre Vás ponuku lyžiarskych komponentov v zachovalom a použiteľnom stave.

Každé lyžiarske stredisko by malo mať okrem svahu aj príjemné prostredie, ktoré si môžete vychutnať napríklad prostredníctvom bufetu či iného zariadenia. Ten nemusí byť umiestený len dolu pod svahom, ale môže sa nachádzať aj na opačnom konci. Vďaka tomu pijete svoj čaj alebo si vychutnávate iné občerstvenie z relatívne vysokej nadmorskej výšky, pričom máte krásny výhľad naokolo. Dôležitý je však aj lyžiarsky vlek, ktorý má za úlohu vyviesť Vás na vrchol svahu a tým Vám uľahčiť práve túto aktivitu.

Služby v lyžiarskych strediskách

Lyžiarske strediská poskytujú aj mnohé ďalšie služby. Je to napríklad vypožičanie lyžiarskej výstroje, ktoré si tak môžete vypožičať priamo pri svahu. Výbava je však často veľmi opotrebovaná a nemusíte nájsť už presne také lyžiarky, lyže alebo iné vybavenie, ktoré by boli ideálne pre Vás. Aj z toho dôvodu Vám odporúčame, aby ste si svoju lyžiarsku výbavu zakúpili alebo požičali ešte predtým, ako pôjdete na zimnú lyžovačku. V našom obchode Vám ponúkame nové produkty špičkovej kvality, ktoré poskytujú dostatočný komfort pre každého lyžiara. Záleží však na Vašich skúsenostiach a na type zjazdovky, kde sa chcete lyžovať. Potom Vám už veľmi radi pomôžeme pri výbere. Máme však aj bazár, kde sa nachádza už použitá lyžiarska výbava, ktorá je však stále vhodná aj na ďalšie používanie a ktorá sa môže stať aj Vašimi spoločníkmi pri tomto zimnom športe. Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  32/42 >>


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam