logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

BLOG

<<  25/42 >>

Lego wear

15.4.2014 21:24 | suwisport

Ak sa povie Lego, určite sa vám vybaví detská stavebnica. Pravdou je, že Lego nevyrába už len stavebnice ale aj kvalitné detské oblečenie pod značkou LegoWear. Čo raz viac známa značka dobýva detské šatníky a stáva sa obľúbenou aj vďaka jedinečnému dizajnu inšpirovaným obľúbenými rozprávkami či hračkami. Vysoká kvalita a funkčnosť materiálov zabezpečí maximálny komfort deťom pri všetkých aktivitách. 

Lego wear oblečenie je známe po celom svete a získava si dôveru u mnohých rodičov. Deti sa dokážu hrať niekoľko hodín a výsledkom sú prepotené šaty. To vedie k ohrozeniu zdravia vášho dieťaťa. Toto oblečenie je aj funkčné čo znamená, že to nie je len obyčajný kus látky, ktorý neplní žiadnu inú funkciu ako len uchovávanie tepla a aj to dočasne. Sú to mnohé vlastnosti, ktoré súvisia s odvádzaním vlhkosti z Vášho tela, respektíve z tela Vášho dieťaťa. Ak bude Vaše dieťa športovať, zaobstaraním oblečenia LegoWear mu ponúknete maximálnu ochranu.

Lego wear oblečenie je charakteristické svojim detailným prevedením, pričom každá oblasť tohto oblečenia je veľmi kvalitne vyrobená tak, aby ste sa mohli spoľahnúť na celkové vlastnosti, ktoré poskytuje a aby sa vaše deti mohli naplno venovať aktivitám rôzneho druhu. Keďže hovoríme o detskom oblečení, potom treba spomenúť aj rôzne doplnky, ktoré toto oblečenie má a dáva k dispozícií. Sú to rôzne odkladacie priestory, reflexné označenie ale najmä vlastnosti, ktoré napomáhajú k celkovému komfortu pri nosení a ktoré deti neobťažujú.

Toto oblečenie je vhodné nielen na športové účely, ale aj na všetky aktivity, ktoré deti zvyknú robiť. My sme sa však primárne zamerali na šport a športové aktivity, pretože pri nich treba mať na sebe skutočne kvalitné oblečenie a Vy sa v ňom musíte cítiť veľmi pohodlne. Určite by Vás nemalo nič obťažovať a deti obzvlášť. Deti sú veľmi háklivé a citlivé na to, ak im niečo vadí a prekáža. Veľmi radi nachádzajú výhovorky, prečo by niečo nemali robiť a podobne. Určite to poznáte aj Vy. Dobrým oblečením im však neposkytnete výhovorku, ale naopak dáte im dôvod vykonávať činnosť pri ktorom budú nosiť spoľahlivé a pekné oblečenie.

Oblečenie LegoWear® je prispôsobené potrebám detí v rôznom veku. Výrobca dbá na prepracovanie každého detailu a zároveň na bezpečnosť. Výrobcom je dánska firma KABOOKI A/S, ktorá je súčasťou skupiny Lego Group a vyrába detské oblečenie od roku 1993. Zabezpečte deťom kvalitu !Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  25/42 >>


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam