logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
denne od 10:00 do 20:00
Naše služby

BLOG

<<  24/42 >>

Detské lyžiarske oblečenie

15.7.2014 11:17 | suwisport

Lyžiarske oblečenie tvorí nevyhnutnú súčasť vybavenia každého lyžiara. Funkčnosť oblečenia netreba podceňovať a treba si vyberať kvalitné oblečenie s vhodnými technickými parametrami.

Z čoho sa skladá?

Oblečenie musí v prvom rade chrániť pred chladom a udržovať stálu telesnú teplotu. Zlý výber môže mať dopad na komfort pri lyžovaní a na to, ako sa pri lyžovaní cítite. Určite je lepšie, ak Vás oblečenie neobmedzuje, avšak na to si musíte vybrať nielen vhodnú veľkosť, ale aj typ. V tomto článku si však niečo povieme o detskom lyžiarskom oblečení, ktoré je nevyhnutnou súčasťou pri lyžovaní u detí. Oblečenie pre ne môžeme pokojne rozdeliť na dva druhy. Prvým je oblečenie, ktoré je zložené z nohavíc a bundy. Druhým je overal, ktorý je v podstate spojením nohavíc a bundy. Samotná kvalita je nevyhnutná k tomu, aby bolo dieťa uchránené od chladu a zimy, ktorá panuje na svahu. S tým súvisia použité materiály, ktoré zabezpečujú práve tieto vlastnosti. 

Termooblečenie – spodná vrstva

Cibuľové vrstvenie na lyžovačku už sa dávno nepraktizuje. Úplne postačia tri vrstvy. Prvou vrstvou je termooblečenie, ktoré je funkčné a má za úlohu odviezť pot z tela do druhej vrstvy. Druhou vrstvou býva flísova mikina ktorá odvádza pot do tretej a poslednej vrstvy, ktorou je samotná bunda. Vďaka technológiám, ktoré boli použité pri jeho výrobe, nezostáva na deťoch pot počas lyžovania a všetka vlhkosť sa odvádza preč. Deti tak nie sú zbytočne rozrušované tým, že cítia chlad a hlavne budú v teple počas celej lyžovačky. Dôraz sa kladie teda na vhodný a správny výber oblečenia, ktoré budú mať deti na sebe počas celého dňa na svahu. Rozumieme však, že deti viac ako na jeho funkcie či vhodnosť pozerajú na vzhľad, ktorý ich musí očariť a ak to tak nie je, oblečenie si na seba nedajú. V našej ponuke sa nachádza oblečenie, ktoré zaujme dieťa svojim vzhľadom. Pestré farebné kombinácie alebo detský vzor ich určite zaujme.

Rozhoduje kvalita

U oblečenia je dôležitá najmä spomínaná kvalita. Viac ako na vzhľad by ste teda mali dbať na materiály, z ktorých je oblečenie vyrobené a sústrediť sa na to, čo Vám poskytuje, respektíve Vašim deťom. Kvalitu zabezpečuje aj samotná značka, ktorá oblečenie vyrába. Svetoví výrobcovia majú skvelé renomé a my veľmi radi ponúkame len to najkvalitnejšie oblečenie a komponenty. Presvedčte sa o tom aj Vy v našom obchode SUWI Sport.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  24/42 >>


PREDAJNE LYŽÍ

Najväčšie špecializované predajne lyžiarskeho výstroja na Slovensku v Bratislave a Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

PREDAJŇA BICYKLOV

Najväčšia špecializovaná predajňa detských bicyklov na Slovensku, na ploche takmer 500 m²
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam