logo
Nákupný košík

Eshop Facebook lyzovacka.eu
Hlavné menu
+
+

SUWISPORT PORADŇA

Detské prilby

Prilby pre deti sú počas lyžovania veľmi dôležité. A nielen pre ne. Prilba má vo všeobecnosti človeka chrániť, má mu poskytnúť aspoň nejakú bezpečnosť  a Vy by ste nemali mať takú obavu o svoje zdravie. Aj kvôli tomu Vám ponúkame v našom obchode špičkové prilby, s ktorými sa nemusíte obávať o bezpečnosť Vašej hlavy.

Prečo nosiť prilbu?

Vždy je tu riziko nárazu pri lyžovaní aj do oblasti hlavy, najmä, ak lyžujete na zjazdovkách, ktoré nie sú udržiavané a nie je povolené na nich lyžovať. Úraz sa však môže stať aj na udržiavaných zjazdovkách, preto je dôležité, vždy mať aspoň malú istotu. Bezpečnosť by mala byť prvoradá a to by ste mali učiť aj svoje deti. Dokonca je už vo väčšine lyžiarských stredísk povinnou súčasťou detského lyžiarskeho vybavenia. Ak však na svojich rodičoch prilbu nevidia, je to pre nich signál, že to až tak povinné nie je. Ak teda nenosíte prilbu a Vaše dieťa k tomu nútite, majte dobrú výhovorku, prečo tomu tak je.

 


Komfort a bezpečnosť

Detské prilby sa v zásade neodlišujú od tých prilieb, ktoré sú určené dospelým. Vždy je tu technológia, ktorá je si podobná s tou u prilieb pre starších. Ak hovoríme o technológií, prilba vydrží skutočne tvrdý náraz aj do ostrejšieho predmetu. Tieto technológie sa časom veľmi zmenili a dnes už sú prilby oveľa ľahšie, na bezpečnosti však neuberajú. Každá má podobné zloženie, niekedy je však toto zloženie odlišné v závislosti od výrobcu či od cenovej relácie, v ktorej sa pohybujete. Aj v našom obchode ponúkame viacero typov prilieb nielen pre deti, vždy je však na Vás, aké máte nároky a predstavy o nej. V zásade sa nemôžete príliš pozerať na komfort, pretože ešte ani jedna prilba nebola vyrobená len kvôli komfortu, ale kvôli bezpečnosti. Vždy však máte pohodlnú výstelku vo vnútri prilby, ktorá Vám dodá aspoň mierne pohodlie. Okrem toho by ste si mohli nastaviť aj ventiláciu vzduchu, čím by ste mohli zamedziť poteniu či zlému pocitu.

 


SUWISPORT BRATISLAVA A KOŠICE

Najväčšie špecializované predajne
pre zjazdové lyžovanie na Slovensku

 Suwisport
Copyright © 2016 - www.suwisport.sk - Všeobecné obchodné podmienky - Partneri - Tvorba eshopov od
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM