<<  8/42 >>

Detské lyžiarske rukavice

31.3.2014 12:24 | suwisport

Dôležitým doplnkom pri lyžovaní sú práve rukavice.  Bez kvalitných rukavíc azda nemôžete ani lyžovať, a vaše deti už vôbec nie. Len si to predstavte. Kvalitné lyžiarske rukavice zabezpečia maximálnu ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia a zaistia potrebné teplo počas celej lyžovačky. Veď ak by sme mali omrznuté ruky, ako by sme chceli držať palice? Plnia teda veľmi dôležitú úlohu, preto venujte dostatočnú pozornosť správnemu výberu. Načo sa zamerať, je použitý materiál. Práve ten udržuje naše ruky v teple, preto vyberajte rukavice vyrobené len z kvalitných materiálov. Dôležitá je aj membrána a izolácia. Najznámejšou membránou je GORE-TEX®, každý výrobca však môže používať rôzne membrány. Tá zabráni prieniku vody a vzduchu do rukavíc. Izolácia sa postará o maximálne teplo a tak ostanú vaše ruky v teple a suchu počas všetkých zimných aktivít. A tak ako my, aj deti potrebujú mať pri svojich aktivitách prirodzený pocit bez žiadneho obmedzenia. Dôležité je aj samotné obliekanie rukavíc. Často krát sa stáva toto obliekanie zdĺhavým procesom a výsledkom je aj tak iba plač detí a nervozita rodičov. V našej ponuke preto nájdeme rukavice so špeciálnym systémom, ktorý uľahčí toto obliekanie. Pri ďalšom sa budú deti už iba tešiť. A preto sa snažte vybrať čo najlepšie rukavice pre vaše ratolesti, pretože tak ako si veľmi rýchlo vedia navyknúť na tento šport, vie ich aj veľmi rýchlo odradiť. A tým dôvodom môžu byť práve rukavice. 

Komfort a pohodlie

Veľmi dôležité je vybrať správnu veľkosť. Pretože vo veľkých rukaviciah nebudeme mať dostatočnú kontrolu nad rukami a bude obmedzená naša motorika. Takisto nám do príliš veľkých rukavíc bude prúdiť viac vzduchu a bude nám zima. Lyžiarske rukavice pre deti by mali byť aj zo spomínaných dôvodov dostatočne pohodlné a príjemné na to, aby deti mohli s nimi ľahko držať lyžiarske palice alebo inú výbavu a v prípade pádu zabránili možným zraneniam alebo zranenia zmiernili.  V našom obchode sme mysleli na všetky tieto dôvody a preto Vám ponúkame detské lyžiarske rukavice, ktoré sú vhodné pre všetkých či už začínajúcich lyžiarov alebo skúsenejších mladých závodníkov. Všetky rukavice disponujú vysokou kvalitou, ktorá zabezpečí maximálny komfort pre vaše deti počas celej lyžovačky. 

Vzhľad

Lyžiarske rukavice pre deti sa vyznačujú najmä jedinečným vzhľadom, ktorý má Vaše deti osloviť a ktorý sa im má zapáčiť natoľko, aby rukavice neboli len nutnou povinnosťou, ale obľúbeným doplnkom ktorí budú radi nosiľ počas chladných dní. Doprajme deťom kvalitné lyžiarske rukavice , ktoré sa postarajú o teplo a ulahodia detským očiam. Všetky rukavice, ktoré sú v našich predajniach, disponujú kvalitným prepracovaním a tak sa nemusíte obávať o zdravie Vášho dieťaťa. O celkový komfort sa zasa starajú skvelé materiály, ktoré doprajú Vášmu dieťaťu pohodlie.

Tak či onak, v našej ponuke sa nachádzajú rukavice nielen pre deti, ale aj také, ktoré sú vhodné pre každého lyžiara, či už je to začiatočník alebo profesionál. Presvedčte sa o tom aj Vy v našej predajni.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  8/42 >>


Suwisport
Copyright © 2016 - www.suwisport.sk - Všeobecné obchodné podmienky - Partneri - Tvorba eshopov od
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.suwisport.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM